X

KORIT PRO® EELISED

  • Linde peletav toime
  • Seenhaigusi pärssiv toime
  • Lisatud mikrotoitaineid (Zn ja Mn)
  • Tagab kiire elujõu

 

 

Korit® Pro annab teile parima linnuvastase kaitse, samaaegselt soodustades taime algarengut. Lisaks linnuvastasele toimele, annab see puhis kolmekordse kaitse mullas elavate seenhaiguste vastu, soodustades ühtlasi ka taime kasvu. Korit Pro on maisi puhis, mis koosneb neljast taime optimeerivast ja kaitsvast osast:
* Esimene puhtimisvahend on Redigo M, mis kaitseb seemet idanemist ja kasvu pärssivate seente eest.
* Teine komponent on fungitsiid Korit, mis sisaldab aktiivset koostisosa nimega tsiraam, millel on nii lindude vastane tõrjespekter kui ka idanemist pärssivate haigustekitajate vastane toime.
* Kolmanda koostisosana on lisatud mikrotoitained tsink(Zn) ja mangaan(Mn). Antud mikrotoitained mängivad olulist rolli taime juure arengus, fotosünteesis ja hormoonide tootmises. Mangaan ja tsink on mullas liikumatud, mistõttu peavad nad olema omastamiseks uute taimejuurte ligidal. Mangaani ja tsingi puuduses kannatavatel taimedel võib suureneda haigustele vastuvõtlikkus, taimede kasv võib jääda tagasihoidlikumaks ning õitsemine kui ka küpsemine võivad viibida, mis kõik omakorda põhjustab saagikadu.
*Viimane koostisosa on fungitsiid Vibrance 500 FS toimeainega SEDAKSAAN. Sedaksaanil on eriti tõhus mõju tõusmepõletiku vastu, avaldades samaaegselt positiivset mõju seemnete idanemisele. Lisaks eelnevale parandab Vibrance taimede vastupidavust põua ja toitainete puudusest tingitud stressile.

Pildil: ülevalpool on ilma puhiseta ja allpool on Korit Pro puhisega


 NB! Korit® Pro puhisega töödeldud maiside puhul pöörake tähelepanu kõigile ohutusnõuetele!